W nawiązaniu do kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, której celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom, 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji odwiedziła nas Pani Paulina, która pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej. Dzieci wysłuchały wiersza pt. “Na grzyby” ze zbioru poezji “Psotki i śmieszki” Janiny Porazińskiej, a także nastrojowego opowiadania o przyjaźni pt. “Góra mądrości”. Spotkanie było również doskonałą okazją, aby rozpocząć współpracę z biblioteką w ramach udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki.

Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie za przyjęcie zaproszenia oraz poświęcony czas. Na kolejne spotkania zapraszamy Rodziców, Babcie, Dziadków i wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” w naszym przedszkolu.