16 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Do tego wydarzenia przygotowywały się dzieci, które pierwszy raz w tym roku szkolnym powitały progi naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak rosną z nich artyści i jak dużo już potrafią. Były więc wiersze, piosenki i tańce. Po występie dokonano uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania i upominek. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Gratulujemy Przedszkolaki!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content