Wszyscy wiemy, że pasje i zainteresowania są niezwykle ważne w życiu człowieka. Sprawiają, że ciekawie i aktywnie spędzamy wolny czas, często poprawiają nasze samopoczucie. Dlatego też korzystając z pięknej jesiennej pogody, 30 października wybraliśmy się na spotkanie z Panem Grzegorzem- tatą Bartusia, naszego przedszkolaka. Pan Grzegorz postanowił podzielić się z dziećmi swoją pasją- paralotniarstwem. Niezwykle ciekawie opowiedział o tym sporcie i zaprezentował sprzęt do latania. Chętni mogli przymierzyć kask, komunikować się przez radio, usiąść w specjalnej uprzęży i wzbić się w powietrze dzięki sile Pana Grzegorza, a także przejechać się jako pasażer na specjalnym wózku z napędem, tzw. trajce.

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi za ciekawe zajęcia, które sprawiły dzieciom wiele radości, a także umożliwiły poszerzenie wiedzy na temat sportu jakim jest paralotniarstwo. Być może Pan Grzegorz zachęci innych Rodziców do dzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami z przedszkolakami. Serdecznie zapraszamy do współpracy😉

Skip to content