Przedszkolaki i ich Rodzice zawsze bardzo chętnie włączają się w rozmaite akcje charytatywne organizowane w naszym przedszkolu. Dlatego też 15 listopada odwiedziła nas Pani Aleksandra – wolontariuszka Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej. Pani Aleksandra opowiedziała dzieciom na czym polega praca wolontariusza, a także przeczytała piękną bajkę o pomaganiu innym. Dzieci dowiedziały się, że również są wolontariuszami pomimo młodego wieku, gdyż włączyły się w akcję „Paczka dla maluszka”, której celem było wsparcie innych, a dokładniej, stworzenie paczki świątecznej dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum Domowego Królowej Apostołów. W podziękowaniu nasze przedszkole otrzymało piękne podziękowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję😊

Pani Aleksandrze dziękujemy za spotkanie.

Skip to content