W piątek przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Uroczysty dzień rozpoczął się od wspólnej zabawy w Misiowej Krainie. Dzieci  poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach o misiach. Uczestniczyły w wielu atrakcjach tj. zabawy ruchowe i plastyczne, quizy, zagadki, misiowe tańce, degustacja ciasteczka w kształcie Misia oraz innych smakołyków. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom  fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content