Kolejne spotkanie z p.Paulinką i p.Dorotką w ramach programu DKK. Tym razem poznajemy skrzacika, który gdy wszyscy szykują się o zmroku do snu- ma oko na całe gospodarstwo.

Nie jest on jednak głównym bohaterem- jak mogłoby się początkowo wydawać, ale lis o imieniu Mikael. Zwyczajny lis, który zamieszkuje norę na polanie w środku lasu i jest bardzo głodny. Wiedziony zwierzęcym instynktem, postanawia zakraść się do zagrody, gdzie liczy na smaczny posiłek. Pragnie być niezauważony, jednak staje się celem bystrych oczu….czy udało mu się dotrzeć do kurnika i zaspokoić głód? Tego właśnie przedszkolaki dowiedziały się z książeczki, którą słuchały z wielkim zaciekawieniem.

Dziękujemy za spotkanie!!!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content