„ŚWIĄTECZNE PIERNIKI, SERDUSZKA, DZWONECZKI …

RUMIANE, PACHNĄCE, PIĘKNIE PRZYSTROJONE

PEWNIE NA CHOINCE BĘDĄ ZAWIESZONE”

Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków oraz wspólnym kolędowaniem. Również w naszym przedszkolu nie mogło tego zabraknąć. W czwartek – zgodnie z tradycją naszego przedszkola dzieci zebrały się aby udekorować świąteczne pierniczki.  Na stołach pojawił się kolorowy lukier, pisaki cukrowe, które pomogły w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Kiedy skończono dekorowanie, przyszedł w końcu czas na pyszną ucztę, gdzie każdy mógł zjeść przygotowane pierniczki.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content