18 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej. Uczestnicy zaprezentowali się przed kolegami i koleżankami oraz Jury w składzie: Pani Monika Burkat- wicedyrektor ds. przedszkolnych w ZPO Przedszkolu Samorządowym w Wiśniowej, Pani Paulina Matykiewicz- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniowej oraz Pani Teresa Galia- nauczyciel.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom pięknych wystąpień, a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie swoich pociech do konkursu. Podziękowania składamy także Pani wicedyrektor ds. przedszkolnych oraz Pani dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej za obecność. Nagrody rzeczowe ufundowane zostały przez Organizatora oraz Gminną Bibliotekę Publiczną im. Janiny Czaja w Wiśniowej.

Skip to content