W dniu 30 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Konstytucji 3 Maja. Święto to było okazją do rozmów o patriotyźmie, symbolach narodowych oraz znaczeniu ojczyzny w naszym życiu. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały uroczystą akademię, której głównym celem było upamiętnienie rocznicy uchwalenia konstytucji, ale także rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych Patriotów. W tym ważnym dniu przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki o naszej ojczyźnie. Z wielką powagą przyjmując postawę ” na baczność” odśpiewali Hymn Polski ” Mazurek Dąbrowskiego”. Wszyscy przeżyli lekcje patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych ” Małych Polaków”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content