Kolejnym sportowym wyzwaniem, w którym udział wzięły dzieci były zajęcia z trenerem piłkarskim, a jednocześnie tatą naszych przedszkolaków: Igi i Aleksandra. Pan Marek w profesjonalny oraz bardzo ciekawy sposób poprowadził trening piłki nożnej na hali sportowej w Wiśniowej. Podczas treningu przedszkolaki uczestniczyły w zabawach ruchowych np. berek, strzelały do bramek, a także odpowiednio prowadziły piłkę, poznając w ten sposób podstawy gry w piłkę nożną. Wszystkie te zabawy rozwijały u dzieci wiele umiejętności. Po treningu zmęczone, lecz zachwycone dzieci 6-letnie udały się do Szkoły Podstawowej. Zwiedziły budynek szkoły i odwiedziły klasę 3a i 3b. Dzieci młodsze w tym czasie wybrały się do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej i kontynuowały zabawy ruchowe na magicznym dywanie w auli przedszkola.

Bardzo dziękujemy Panu Markowi za wspaniałe zajęcia i poświęcenie swojego czasu, by zachęcić dzieci do uprawiania sportu😉

Dziękujemy także za transport busem gminnym oraz możliwość skorzystania z hali sportowej.

Skip to content