Relacja Wierzbanowa
Przedszkolny piknik
18 czerwca odbył się przedszkolny piknik na świeżym powietrzu. Były zabawy ruchowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, zabawy z bańkami mydlanymi oraz kreatywne tworzenie domów z kartonów. Nie zabrakło oczywiście lodów i waty cukrowej. Serdecznie dziękujemy Państwu Iwonie i Krzysztofowi z Firmy “Poziomka” za udostępnienie maszyny do waty cukrowej😊❤️




