W dniu dzisiejszym gościliśmy w przedszkolu panią Dyrektor Barbarę Kuchnia oraz Wójta pana Bogumiła Pawlaka. Czas oczekiwania na święta stał się okazją do spotkania w gronie przedszkolaków. Dzieci przygotowaly pouczające przedstawienie, piosenki i życzenia.
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa

















