Aktualności
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa przygoda jaką jest szkoła życzymy samych cudownych i radosnych dni💛💚🧡Czytaj dalej.
Relacja Wiśniowa
Koncert Gordonowski.
Dzieci wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu Kochanie Gordonowskim, który pozwolił im na interakcję z muzyką, rozwijajac jednocześnie wrażliwość muzyczną. Dziękujemy Pani Małgosi Bednarczyk za to wspaniałe spotkanie.Czytaj dalej.
Relacja Wiśniowa
TataTeżCzyta…Bo czytanie łączy.
Ogólnopolska akcja do której dołączyła nasza Biblioteka przebiegała pod hasłem „Czytanie rozwija mózg” . Wydarzenie połączono ze świętowaniem 20-lecia Klubu Sportowego Lubomir Wiśniowa. W spotkaniu uczestniczyły Przedszkolaki z grup Krasnoludków i Biedronek. Gośćmi specjalnymi byli Wójt Gminy Wiśniowa Bogumił Pawlak oraz Dyrektor GOKiS Wiśniowa i Prezes LKS Lubomir Wiśniowa, Damian Pazdur. Na wydarzeniu pojawił się też Lubek ❤️.Czytaj dalej.
Relacja Wiśniowa
Spotkanie z przedstawicielami Zespołu Regionalnego Banda Burek
16 czerwca w naszym Przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Zespołu Regionalnego Banda Burek. Pani Małgorzata Konieczna – folklorysta i choreograf przedstawiła poszczególne elementy stroju ludowego, a następnie zaprosiła Dzieci do tradycyjnych zabaw muzyczno-ruchowych, którym towarzyszył śpiew i akompaniamentem instrumentów. Serdecznie dziękujemy za spotkanie, które przybliżyło Dzieciom tradycję i kulturę regionu oraz wprowadziło miłą i radosną atmosferę.Czytaj dalej.
Relacja Wierzbanowa
Przedszkolny piknik
18 czerwca odbył się przedszkolny piknik na świeżym powietrzu. Były zabawy ruchowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, zabawy z bańkami mydlanymi oraz kreatywne tworzenie domów z kartonów. Nie zabrakło oczywiście lodów i waty cukrowej. Serdecznie dziękujemy Państwu Iwonie i Krzysztofowi z Firmy “Poziomka” za udostępnienie maszyny do waty cukrowej😊❤️Czytaj dalej.




