12 maja nasze przedszkole odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej z koła teatralnego „Zum” pod kierunkiem mgr Marzeny Tomery. Przedszkolaki z zaciekawieniem obejrzały przygotowany spektakl, w którym śledziły losy tytułowej bohaterki Sofii. Po spektaklu najmłodsi widzowie podawali przykłady czego nauczyły się po obejrzeniu tego teatrzyku – nie wolno bałaganić, trzeba być miłym, należy słuchać rodziców a przede wszystkim, że szacunek to podstawa dobrych relacji.
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa





0 komentarzy