Serdecznie dziękujemy rodzicom Jasia – Państwu Barbarze i Pawłowi Lis za słodki poczęstunek dla dzieci z grupy Motylki jakim były pyszne lody z restauracji Nasze Bistro.
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa
