26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które było szczególnie ważnym wydarzeniem dla dzieci kończących swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci rozpoczęły uroczystą akademię dostojnym krokiem Poloneza. Następnie piosenkami, wierszem, tańcem i inscenizacją pożegnały nauczycieli, pracowników przedszkola, kolegów i koleżanki oraz podziękowały za wspólnie spędzone chwile. Serdecznie dziękujemy za obecność na uroczystości Panu Wójtowi mgr Bogumiłowi Pawlakowi, Pani Dyrektor ZPO w Wiśniowej mgr Barbarze Kuchnia, Pani Wicedyrektor do spraw przedszkolnych mgr Monice Burkat, Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej, Paniom przedstawicielkom Rady Rodziców, Rodzicom i Przedszkolakom. Szczególne podziękowania składamy Dzieciom z grupy Biedronki, za piękny wiersz skierowany do naszych Absolwentów, którym gratulujemy ukończenia edukacji przedszkolnej i życzymy powodzenia w szkole.
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa







