Dzieci wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu Kochanie Gordonowskim, który pozwolił im na interakcję z muzyką, rozwijajac jednocześnie wrażliwość muzyczną. Dziękujemy Pani Małgosi Bednarczyk za to wspaniałe spotkanie.
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa











