Przedszkolny piknik

18 czerwca odbył się przedszkolny piknik na świeżym powietrzu. Były zabawy ruchowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, zabawy z bańkami mydlanymi oraz kreatywne tworzenie domów z kartonów. Nie zabrakło oczywiście lodów i waty cukrowej. Serdecznie dziękujemy Państwu Iwonie i Krzysztofowi z Firmy “Poziomka” za udostępnienie maszyny do waty cukrowej😊❤️

Świętujemy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Mszany Dolnej. Dzieci aktywnie spędziły czas w sali zabaw Orkanolandia. Wzięły również udział w warsztatach kulinarnych w restauracji Orkanova, w trakcie których ubrane w stroje kucharzy, własnoręcznie przygotowywały pizzę. Najpierw formowały ciasto, a następnie wybierały ulubione dodatki według własnych upodobań.

Skip to content