23.09 przedszkolaki witały nową porę roku- jesień. Piękna pogoda zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu. Na początku wybraliśmy się na krótki spacer wokół przedszkola, aby obserwować zmiany, które zaszły w przyrodzie. Dzieci brały udział w zajęciach i zabawach o tematyce jesiennej, rozwiązywały zagadki- poprzez które zdobywały wiadomości o rozpoczynającej się porze roku. Na zakończenie każdy przedszkolak zjadł pyszną kiełbaskę, upieczoną na grillu. Było wesoło i bardzo smacznie .
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa








0 komentarzy