Dzięki wizycie aktorów Teatru Eden przedszkolaki miały okazję obejrzeć pełen humoru spektakl oparty na znanej przypowieści o synu marnotrawnym. Zrozumiały, że prawdziwym skarbem jest rodzina, miłość oraz że to nie szata zdobi człowieka. Humorystyczne sceny, improwizowane dialogi aktorów z publicznością stworzyły wspaniały spektakl, który dzieci oglądały z wielkim zaciekawieniem oraz który na długo pozostanie w ich pamięci . Spektakle w wykonaniu Teatru Eden są wyjątkowe – bawią, uczą i pokazują ponadczasowe wartości!
Relacja Wiśniowa
Pożegnanie sześciolatków.
“Po naszym pr,edszkolu śmiech biega wesoły. Wkrótce go weźmiemy, ze sobą do szkoły”. Grupa Biedronek uroczyście zakończyła dzisiaj swoją przygodę z przedszkolem. Życzymy naszym dzieciom wspaniałych, bezpiecznych wakacji!!! A gdy zacznie się dla nich nowa










0 komentarzy