Wyjazd do Teatru Lalek „Rabcio”

13 listopada wybraliśmy się do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju, aby obejrzeć spektakl „Trzy świnki” na motywach baśni Braci Grimm. To historia trzech sióstr, które wyprawione przez mamę w świat musiały same zbudować swoje domy i nauczyć się odpowiedzialności. W humorystyczny, ale i poruszający sposób przedstawiono ich drogę ku dorosłości,

Narodowe Święto Niepodległości 🇵🇱

7 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, jako wyraz pamięci o bohaterach, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Rodzice przedszkolaków, Pani Barbara Kuchnia- dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Wiśniowej, Pani Monika Burkat- wicedyrektor ds. przedszkolnych oraz  Pan Bogumił

Wyjazd do Wiśniowej

4 listopada wybraliśmy się do Wiśniowej, aby obejrzeć przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej pt. „O tym, jak znaczki odblaskowe straciły swój odblask”, które dotyczyło bezpiecznych zachowań. Z kolei 6 listopada odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę Publiczną w ramach obchodów Dnia Postaci z Bajek. Dzieci zwiedziły bibliotekę i uczestniczyły w zajęciach

Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

5 listopada odbył się Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. Przedszkole w Wierzbanowej reprezentowali Zuzanna i Bartłomiej, którzy pięknie zaprezentowali się na scenie. Serdecznie gratulujemy małym artystom udziału, a Bartusiowi zajęcia II miejsca. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do

Skip to content