Relacja Wierzbanowa
Wyjazd do Teatru Lalek „Rabcio”
13 listopada wybraliśmy się do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju, aby obejrzeć spektakl „Trzy świnki” na motywach baśni Braci Grimm. To historia trzech sióstr, które wyprawione przez mamę w świat musiały same zbudować swoje domy i nauczyć się odpowiedzialności. W humorystyczny, ale i poruszający sposób przedstawiono ich drogę ku dorosłości,




