Relacja Wierzbanowa
Dzień Przedszkolaka w sali zabaw Spoko Loko
W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do sali zabaw Spoko Loko w Węglówce. Wycieczka była okazją do integracji grupy oraz rozwijania sprawności ruchowej dzieci, zarówno w sali zabaw, jak i na świeżym powietrzu. Wszyscy bawili się doskonale😉 Przedszkolakom życzymy samych szczęśliwych dni, a rodzicom dziękujemy




