Relacja Wierzbanowa
Spotkanie z Mikołajem
6 grudnia odwiedził nasze przedszkole bardzo miły i długo oczekiwany gość. To nie mógł być nikt inny tylko Mikołaj. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły razem z gościem. Oprócz pełnego prezentów worka, Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi,




