Relacja Wierzbanowa
Wyjazd do Wiśniowej
4 marca wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. Dzieci obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów, oparte na motywach baśni Janiny Porazińskiej „O dwunastu braciach”, często znanej również jako „Baśń o dwunastu miesiącach”. Przedstawienie promowało postawy dobroci, odpowiedzialności i chęci pomocy. Bardzo dziękujemy Pani Marzenie Tomerze za zaproszenie, a Gminie




