Relacja Wierzbanowa
Dzień Życzliwości
21 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Życzliwości. Dzieci uczestniczyły w zabawach kształtujących postawy społeczno-moralne oraz umiejętność wyrażania życzliwości, dobroci i koleżeństwa wobec innych.
21 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Życzliwości. Dzieci uczestniczyły w zabawach kształtujących postawy społeczno-moralne oraz umiejętność wyrażania życzliwości, dobroci i koleżeństwa wobec innych.
Nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Paczka dla Maluszka” organizowanej przez Beskidzką Fundację Hospicyjną, której celem jest stworzenie paczek świątecznych dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum Domowego w Wiśniowej. Takie działania uwrażliwiają dzieci na potrzeby innych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję❤️
13 listopada wybraliśmy się do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju, aby obejrzeć spektakl „Trzy świnki” na motywach baśni Braci Grimm. To historia trzech sióstr, które wyprawione przez mamę w świat musiały same zbudować swoje domy i nauczyć się odpowiedzialności. W humorystyczny, ale i poruszający sposób przedstawiono ich drogę ku dorosłości,
12 listopada, Zuzanna i Bartłomiej reprezentowali nasze przedszkole w II etapie IV Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej „Zaśpiewaj Polskę” zorganizowanego przez GOKiS w Raciechowicach. Zarówno Zuzanna, jak i Bartłomiej wspaniale zaprezentowali się na scenie i zdobyli wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Zuzi i Bartkowi 👏😉
7 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, jako wyraz pamięci o bohaterach, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Rodzice przedszkolaków, Pani Barbara Kuchnia- dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Wiśniowej, Pani Monika Burkat- wicedyrektor ds. przedszkolnych oraz Pan Bogumił