5 grudnia z workiem pełnym prezentów i uśmiechem na twarzy odwiedził nasze przedszkole Mikołaj, którego dzieci przywitały wierszem i piosenką. Wizyta Mikołaja przebiegała w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wszystkim wiele radości. Przedszkolaki zaprosiły Mikołaja do tańca, a za prezenty i słodkości odwdzięczyły się przygotowanymi przez siebie papierowymi serduszkami.
Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok 😉


















