Już po raz kolejny, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowaliśmy sadzenie kwiatów, które upiększą otoczenie naszego przedszkola🌸 Była to doskonała okazja do kształtowania postaw ekologicznych oraz rozbudzania wrażliwości na piękno przyrody.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przyniesione kwiaty😊

Skip to content