Spotkanie autorskie

1 października odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie autorskie z Panią Jolą Kobielą-Gurgul, autorką bajek dla dzieci. Pani Jola zaprezentowała swoją najnowszą publikację, opowiedziała dzieciom o zabytkach i legendach Krakowa oraz przeczytała fragment bajki. pt. “Jak Florentyna, srebrna gołębica, pokazała Kraków Ediemu, wróbelkowi z Podgórza”. Na zakończenie każdy otrzymał książkę

Spotkanie w ramach DKK

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, którego celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom, odwiedziła nas Pani Dorota z Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniowej, która przeczytała dzieciom bajkę pt. „Papierowe samoloty”. Była to doskonała okazji do rozpoczęcia cyklu spotkań w ramach udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki. Bardzo dziękujemy Pani Dorocie

Spotkanie z panią policjantką

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie profilaktyczne na temat bezpieczeństwa. 16 września odwiedziła nas pani policjantka – asp. Agnieszka Buda-Zembol. Dzieci poznały specyfikę pracy policjanta oraz podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Skip to content