Uroczyste zakończenie przedszkola

27 czerwca odbyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci sześcioletnich, w której uczestniczyli także Rodzice, Pani wicedyrektor Monika Burkat oraz Pan Wójt Gminy Wiśniowa Bogumił Pawlak. Dzieci przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce. Przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy od

Spotkanie z panem pszczelarzem🐝

Wraz z nadejściem lata, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z panem Janem – pszczelarzem, a jednocześnie dziadkiem naszej wychowanki Ani. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom wiadomości dotyczących życia i zwyczajów pszczół oraz pracy pszczelarza, a także uświadomienie, jak ważne jest istnienie pszczół dla ludzi i przyrody. Największą atrakcją było

Przedszkolny piknik

Korzystając ze słonecznej pogody, zorganizowaliśmy piknik w ogrodzie przedszkolnym. W tym dniu większość czasu spędziliśmy aktywnie na świeżym powietrzu. Były zabawy ruchowe, tory przeszkód, przeciąganie liny, gra w piłkę, zabawy z wykorzystaniem urządzeń ogrodowych, zabawy w piaskownicy, bańki mydlane. Nie zabrakło oczywiście smakołyków, m.in. lodów i waty cukrowej. Wszyscy bawili

Sport to zdrowie

Wiedząc, że aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści dla dzieci, takich jak: poprawa kondycji, rozwój umiejętności motorycznych oraz pozytywny wpływ na nastrój i koncentrację, wybraliśmy się do Wiśniowej, aby wziąć udział w zajęciach sportowych z Panem Markiem- trenerem piłki nożnej, a jednocześnie tatą naszych przedszkolaków: Igi i Aleksandra. Podczas zajęć dzieci

Z wizytą u strażaków

4 czerwca wybraliśmy się na spotkanie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbanowej. Celem spotkania było wzbogacenie wiedzy na temat pracy strażaka. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną, utrwaliły numery alarmowe, oglądały quada oraz wozy strażackie i ich wyposażenie. Zobaczyły też i usłyszały sygnały świetlne i

Skip to content