Relacja Wierzbanowa
Uroczyste zakończenie przedszkola
27 czerwca odbyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci sześcioletnich, w której uczestniczyli także Rodzice, Pani wicedyrektor Monika Burkat oraz Pan Wójt Gminy Wiśniowa Bogumił Pawlak. Dzieci przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce. Przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy od




