Relacja Wierzbanowa
Spotkanie z ratownikiem medycznym
27 listopada, w ramach realizowanej innowacji „Mały ratownik- pierwsza pomoc dla najmłodszych”, odbyło się spotkanie z Panem Konradem- ratownikiem medycznym. Panu Konradowi towarzyszyła Pani Paulina z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniowej. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem ratownika medycznego oraz utrwalenie i wzbogacenie wiedzy na temat pierwszej pomocy przedmedycznej.




