Relacja Wierzbanowa
Spotkanie z lekarzem
20 listopada, w ramach realizowanej innowacji „Mały ratownik- pierwsza pomoc dla najmłodszych”, odwiedziła nasze przedszkole Pani Diana, która jest lekarzem w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem lekarza oraz zachęcenie do dbania o własne zdrowie i prowadzenie zdrowego stylu życia. Pani




