Relacja Wierzbanowa
PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
9 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej. Konkurs miał także na celu wyłonienie małych artystów, którzy będą reprezentantami naszej placówki w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Uczestnicy zaprezentowali się przed kolegami i koleżankami oraz Jury w składzie: Pani Monika Burkat- wicedyrektor ds. przedszkolnych, Pani




