Relacja Wierzbanowa
Spotkanie ze strażakami 🧑🚒🚒
14 maja wybraliśmy się na spotkanie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbanowej. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o pracy strażaka oraz zasadach bezpieczeństwa. Druhowie zaprezentowali sprzęt ratowniczy, a największą atrakcją okazała się możliwość obejrzenia quada i wozów strażackich oraz lanie wodą z węża strażackiego do celu. Odbyły się także



