SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANTKĄ

14 kwietnia nasze Przedszkole odwiedziła Pani policjantka sierż. sztab. Paulina Róg, która przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa na drodze, podczas jazdy samochodem oraz w kontaktach z nieznajomymi. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu wykazując się dużą wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa. Dziękujemy za ciekawe, pouczające spotkanie i życzymy satysfakcji z wykonywanej

WITAJ WIOSNO!

23 marca wszystkie oddziały zebrały się , aby przejść w wiosennym korowodzie po najbliższej okolicy. Dzieci ubrane w zielone stroje z kolorowymi kwiatami, balonami i chorągiewkami udały się na spacer, aby symbolicznie pożegnać zimę i przywitać wyczekiwaną nową porę roku Wiosnę. W przedszkolu nie zabrakło również prac plastycznych o wiosennej

Spotkanie ze strażakami

20 marca do naszego przedszkola przyjechała druhna i druhowie strażacy z OSP w Węglówce. Podczas spotkania Przedszkolaki utrwaliły zasady bezpieczeństwa, poszerzyły wiadomości na temat specyfiki pracy strażaków, a także poznały wyposażenie wozu strażackiego. Jedną z największych atrakcji było sprawdzenie jak działa wąż strażacki. Dziękujemy za spotkanie edukacyjne i życzymy dużo

Skip to content