Relacja Wiśniowa
Spotkanie z higienistką stomatologiczną
16 marca miało miejsce spotkanie z higienistką stomatologiczną Panią Joanną Wojciarczyk. Pani Asia opowiedziała Dzieciom o swojej pracy, a także wyjaśniła i pokazała na modelu stomatologicznym szczęki jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Przedszkolaki aktywnie współpracowały z naszym gościem. Z radością klasyfikowały produkty spożywcze na te, które wpływają korzystnie




